Inżynier Utrzymania Ruchu | Nowoczesny Park Maszynowy

Magda
  • Nysa, opolskie pow. nyski

Inżynier

Umowa o pracę

Innowacyjna firma produkcyjna - lider w technologii materiałów oraz recyklingu w obszarze automotive poszukuje do swojego zespołu

Inżyniera Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: okolice Nysy

Zakres obowiązków

-Kierowanie projektami i rozwiązywanie problemów technicznych
-Prowadzenie i/lub wspieranie inwestycji Capex i projektów usprawnień w miejscu pracy od studium koncepcyjnego, inżynierii, wykonania, uruchomienia i przekazania.
-Doskonalenie procesów technicznych
-Przyczynianie się do projektowania standardów inżynieryjnych poprzez wprowadzanie nowych koncepcji
-Udział w opracowywaniu planów taktycznych i realizacja powiązanych celów operacyjnych
-Współpraca z zespołami kontroli procesu (PTE), produktu, BHP, jakości i utrzymania ruchu w celu identyfikacji luk w naszych procesach w odniesieniu do bezpieczeństwa, jakości, usług i kosztów.
-Tworzenie planów usprawnień i ich realizacja po zatwierdzeniu przez sponsora.

Wspieranie zespołów konserwacyjnych poprzez zapewnianie taktycznego, operacyjnego i technicznego wsparcia w przypadku przewlekłych problemów ze sprzętem

Wymagania

-Preferowany tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii lub innej pokrewnej dyscyplinie oraz 3 lata doświadczenia w zakresie konserwacji i/lub inżynierii
-Preferowane jest doświadczenie zawodowe w utrzymaniu ruchu lub konserwacji
-Preferowane jest doświadczenie zawodowe w branży FMCG, motoryzacyjnej, chemicznej i proszkowej lub w firmie inżynieryjnej
-Doświadczenie w zarządzaniu projektami lub doskonaleniu procesów
-Biegła znajomość pakietu Microsoft Office Suite / biegła znajomość programu AutoCAD lub MS Project jest dodatkowym atutem

Oferujemy

-Zatrudnienie bezpośrednio od pracodawcy
-Praca w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Przyjazną atmosferę w pracy
-Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
-Pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę
-Pakiet sportowy finansowany przez pracodawcę
-Dofinansowanie do wypoczynku
-Karta lunchowa
-Pakiety świąteczne
-Premia za polecenie pracownika
-Udział w szkoleniach rozwijających umiejętności i wiedzę
-Udział w zajęciach językowych
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)